Kurs Tenis Xpress

Rozpocznij przygodę z Tenisem

Zajęcia

Rozwijaj umiejętności uczęszczając na zajęcia grupowe i indywidualne.

Ligi i turnieje

Graj w Tenisa będąc uczestnikiem lig i turniejów organizowanych przez ArKademię.

Dla dorosłych

Kurs Tenis Xpress to nowatorski program nauki gry w tenisa dla dorosłych, skierowany jest zarówno dla Pań jak i dla Panów. To propozycja dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tenisem jak i dla tych, którzy powracają do tego pięknego sportu po latach!

W ArKademii skupiamy się na kształtowaniu prawidłowego zmysłu taktycznego i trenowania niezbędnej do tego techniki tenisowej, zgodnie z podejściem „game-based approach”. Nasi Trenerzy są odpowiednio przygotowani, aby w profesjonalny sposób przekazać wiedzę na temat gry w tenisa. Za każdym razem dokładają wszelkich starań, aby biorąc pod uwagę Państwa możliwości i cele, uczynić trening na korcie jak najbardziej intensywnym i efektywnym. W zajęciach grupowych nasi Trenerzy, potrafiąca jednocześnie zaangażować w zajęcia całą grupę jak i zwrócić uwagę na dobre i słabsze strony gry każdego uczestnika zajęć.

Indywidualne zajęcia z Trenerem:

✔ maksimum efektywności

✔ indywidualny plan treningowy

✔ elastyczność czasowa

Dzięki indywidualizacji procesu szkolenia stwarzamy warunki sprzyjające maksymalnie szybkim postępom w grze. W treningu skupiamy się na: taktyce, technice, przygotowaniu fizycznym i przygotowaniu mentalnym.

W przypadku nawiązania stałej współpracy z Trenerem przygotowywany jest osobisty plan treningowy podlegający bieżącemu monitoringowi i ocenie postępów!

Polecane dla osób, które chcą startować w turniejach i ligach tenisowych.

Organizowane przez Nas turnieje to przede wszystkim forma sprawdzenia się, okazja do porównania swoich umiejętności z innymi graczami, a także okazja do dalszego doskonalenia umiejętności oraz przede wszystkim świetna zabawa na korcie

Oleska Liga Tenisa to zorganizowana forma amatorskich rozgrywek tenisowych. Powstała ona po to, aby umożliwić miłośnikom gry w tenisa uczciwą rywalizację i wspinanie się na szczyt ligowej piramidy.

Kilka razy w roku organizujemy wyjazdy tenisowe. Uczestnicy wypoczynku mogą liczyć na dużą dawkę atrakcji, dwa razy dziennie treningi tenisa. Rodzaje wyjazdów:

 • Aktywnie
 • Plażowanie
 • Przygodowo z dzieciakami

Zapewniamy wypoczynek z nauką i doskonaleniem gry w tenisa osobom w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania, także osobom początkującym, które nigdy nie grały w tenisa.

Oferujemy:

 • Profesjonalne treningi
 • Kompleksową ofertę
 • Wyjątkowe miejsca

Dobra zabawa gwarantowana!

Najlepsze efekty daje połączenie zajęć grupowych z lekcjami indywidualnymi!

Cennik

Kurs Tenis Xpress:

 • Kurs Tenis Xpress 600 zł

Zajęcia grupowe:

 • już od 280zł/mies.

Zajęcia indywidualne:

 • zajęcia indywidualne 1H – 120 zł*

Rabaty:

 • 2 członków rodziny uczestniczy w zajęciach grupowych, każdemu przysługuje 5% zniżki.
 • 3 i więcej członków rodziny uczestniczy w zajęciach grupowych, każdemu przysługuje 10% zniżki.

* cena nie zawiera opłaty za kort

“ You have to believe in yourself when no one else does ”

Serena Williams